Series
Ratings
34
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5