Movies
Ratings
63
Pulp FictionRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5