Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5