Series
Ratings
21
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5