Titles you rated
- BossRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5