Titles you rated
Life on MarsRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- エンジンRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 4.5
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
HERORated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
ForeverRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0