Series
Ratings
230
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.5
Evening Drink StyleRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5- Love AttackRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
Not OthersRated ★ 5.0
XXRated ★ 4.0