Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Working: What We Do All DayRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Crisis in Six ScenesRated ★ 4.0- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Absolute BeginnersRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0