Series
Ratings
68
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0