Titles you rated
Reborn RichRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 3.5
My Fuxxxxx RomanceRated ★ 0.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 5.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5