Movies
Ratings
492
DevilRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
I Am All GirlsRated ★ 0.5
RavenousRated ★ 0.5
AwakeRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.0
1922Rated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
12 Feet DeepRated ★ 1.5
Love+SlingRated ★ 2.0