Movies
Ratings
712
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0