Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Made of HonorRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
SidewallsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0