Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
Irrational ManRated ★ 1.0
The Sound of a FlowerRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 2.0