Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Shadow In My EyeRated ★ 3.0
22 JulyRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
TrollRated ★ 2.0
Ali Wong Baby CobraRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0