Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.5