Series
Ratings
37
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5