Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5