Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
BodyguardRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5