Titles you rated
- I Am HappyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Girl PictureRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Happiest SeasonRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Instant FamilyRated ★ 2.0
Big NightRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 3.0