Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Warsaw 44Rated ★ 3.0