Titles you rated
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5