Titles you rated
Children...Rated ★ 2.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 1.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0