Titles you rated
The HeirsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0