Titles you rated
HoneySweetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
DAEMUGARated ★ 0.5
Big FishRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 4.0
Work ItRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0