Series
Ratings
52
BonesRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 1.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 1.0