Movies
Ratings
97
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
ReminiscenceRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.0