Movies
Ratings
642
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 2.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0