Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 0.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 1.5
ThanksgivingRated ★ 1.0