Series
Ratings
54- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0