Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- By Another NameRated ★ 2.0
ElectionRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0- Another BirthRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.0
SweetheartRated ★ 3.5
Gloaming in LuomuRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Down to EarthRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 4.0
- Dear SRated ★ 2.5
- miluRated ★ 2.0
- My Neighbor BabyRated ★ 1.5