Titles you rated
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5