Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0