Movies
Ratings
140
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0