Series
Ratings
11
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0