Titles you rated
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The Baby-Sitters ClubRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
On My BlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.0