Titles you rated
GourmetRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 0.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0