Movies
Ratings
178
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5