Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0