Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
 That ChristmasRated ★ 3.0 That ChristmasRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 Love in the Big CityRated ★ 4.0 Love in the Big CityRated ★ 4.0
 AquamanRated ★ 3.0 AquamanRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 3.5
 Don't Buy the SellerRated ★ 2.0 Don't Buy the SellerRated ★ 2.0
 SoulmateRated ★ 3.5 SoulmateRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 2.5
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 Asteroid CityRated ★ 4.0 Asteroid CityRated ★ 4.0
 Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0 Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
 UnlockedRated ★ 2.5 UnlockedRated ★ 2.5