Series
Ratings
179
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
A Town Without SeasonsRated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0- Love AttackRated ★ 4.5