Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5