Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0