Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.5