Titles you rated
GravityRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
CommitmentRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0