Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5