Series
Ratings
21
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0