Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.0