Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0- 장마Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 2.0
The FighterRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
American HeistRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Blood TiesRated ★ 4.0