Titles you rated
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0